Kontakt

Tel. 514-264-686

Producenci

Dyfuzor klasyczny - z jonizatorem i wentylatorem

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 529,00 zł 529.00 PLN
quantity szt
Zyskujesz 529 pkt [?]
do przechowalni

Opis

Klasyczny model dyfuzora wyposażony dodatkowo w jonizator oraz wentylator. Wentylator zapewnia podwojenie obszaru działania dyfuzora. Dzięki niemu powierzchnia oddziaływania zwiększa aż do 60m2.

Poprzez jonizację cząsteczki propolisu dostające się do powietrza podlegają negatywnemu ładunkowi elektrycznemu, co w efekcie powoduje przyciąganie dodatnio naładowanych lotnych cząsteczek takich jak: bakterie, zarodniki, pleśń, wirusy i grzyby, które są neutralizowane poprzez antyseptyczne i antybiotyczne właściwości propolisu. Ujemnie naładowane cząsteczki propolisu mogą przyciągać również inne zawieszone w powietrzu cząsteczki takie jak dym i pył, które po przechwyceniu opadają na ziemię. W ten sposób biologiczne i chemiczne zanieczyszczenia oraz toksyczne odczynniki są usuwane z powietrza.

Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję.

Jako wkłady stosowane są kapsułki zawierające wyłącznie najwyższej jakości propolis pochodzący z Włoch. Dzięki wysokim progom jakościowym kapsułki propolisowe znajdujące się w naszej ofercie zapewniają niezwykle długą wydajność. Przy średnim użytkowaniu dyfuzora na poziomie 2 godzin dziennie jedna kapsułka wkładu propolisowego uwalnia frakcję do dwóch miesięcy (do 122 godzin).

Jak podaje producent, analizy próbek powietrza przeprowadzane w czasie sesji z uruchomionym dyfuzorem dowodzą, że system czasowego ogrzewania propolisu gwarantuje uwolnienie korzystnych dla zdrowia właściwości propolisu. Dane pozyskane w czasie sesji zostały porównane z bankiem danych Medline – najważniejszą biometryczną bazą danych na świecie. Potwierdzoną takie terapeutyczne właściwości sesji propolisowych jak działanie:

- antybiotyczne

- przeciwzapalne

- przeciwgrzybiczne

- przeciwutleniające

- przeciwwirusowe

- znieczulające

- antyseptyczne

- immunostymulujące

 

Skuteczność dyfuzorów propolisowych została ponadto udowodniona przez dwa badania przeprowadzone w Turynie i Mediolanie. Pierwsze badanie przeprowadzone w lokalnej służbie zdrowia w Turynie wykazało obniżenie ilości drobnoustrojów w powietrzu o 71,8%. Drugie badanie zostało przeprowadzone w przedszkolu w Mediolanie. Podczas stosowania dyfuzora z propolisem nastąpił spadek liczby dzieci nieobecnych z powodu choroby. Inne wyniki analiz przeprowadzonych przez laboratorium C.C.I.A.A. w Turynie dotyczących stężenia zanieczyszczeń w powietrzu wykazały istotne obniżenie wartości policyklicznych węglowodorów aromatycznych i redukcję benzenu. Te zanieczyszczające substancje są zazwyczaj znajdywane w rejonach miejskich i uznawane są za rakotwórcze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl