Miód pitny trójniak

Oferowany miód trójniak jest umiarkowanie słodki. Podczas przygotowań na jedną objętość miodu pszczelego przypadają dwie objętości wody. Takie proporcje sprawiają, że trójniak nie jest tak słodki jak miód pitny półtorak czy nawet dwójniak. Wynika to z krótkiego okresu dojrzewania (ok. 2 lat). Zawartość alkoholu w trójniakach waha się od 12 do 15%. Zapoznaj się z naszym asortymentem, który cechuje wysoka jakość produkcji, zachowanie cennych właściwości miodu i atrakcyjna cena. 

Miód pitny trójniak - inspiracje

Miód pitny trójniak uznawany jest obecnie za jednen z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych miodów pitnych. Dlaczego? Łagodny smak sprawia, że trójniak jest lubiany zarówno przez smakoszy słodkich trunków, jak i tych, którzy szukają czegoś bardziej wytrawnego. Prawdziwy miód trójniak to propozycja dla każdego, dlatego świetnie sprawdzi się jako prezent dla rodziny lub przyjaciół. Trójniaki są też bardzo dobrym dodatkiem do orzeźwiających drinków. Zastanawiasz się gdzie kupić wysokiej jakości produkty? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu 7 Kontynentów Miodowych. Dostarczamy miód pitny trójniak o pojemności 250, 500 lub 750 ml. Poszczególne miody znajdziesz pod butelkami o inspirujących nazwach, w tym na przykład: "Anyż się uda" czy "Wściekła pszczoła". 

Trójniak - właściwości 

Miody pitne mają wiele cennych właściwości, które sprzyjają zachowaniu dobrego stanu zdrowia i regeneracji organizmu w przypadku stanów zapalnych. Trójniak, podobnie jak miód pitny dwójniak dostarcza potrzebnych kwasów i mikroelementów. Wspomaga naturalną odporność, dlatego warto sięgnąć po niego również poza przeziębieniem i grypą. Nasz sklep oferuje też inne rodzaje miodu pitnego - w tym np. miód pitny czwórniak, który cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale też na Litwie!

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenia na naszej stronie.