Miód faceliowy pozyskiwany jest z pięknie kwitnących, niebieskich kwiatów facelii. Facelia jest rośliną niezwykle miododajną i jej wydajność nektarowa jest bardzo duża. Miody faceliowe uznawane są za jedne z najlepszych, polskich miodów. Mają dużą rzeszę miłośników, a ich delikatny smak i aromat sprawia, że trafią w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Czytaj więcej
Pyłek pszczeli to produkt, który z roku na rok zyskuje na popularności. Właściwości pyłku pszczelego sprawiają, że coraz częściej wykorzystuje się go w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Chcesz wiedzieć, dlaczego? Poznaj właściwości, skład i zastosowanie kwiatowego pyłku pszczelego.
Czytaj więcej
Czy wiesz, że pierzga to produkt pszczeli, który warto włączyć do codziennej diety? Jej bogaty skład sprawia, że pierzga pszczela jest często stosowana wspomagająco podczas różnych problemów ze zdrowiem. Dowiedz się, czym jest pierzga, jakie posiada właściwości i dlaczego warto ją stosować!
Czytaj więcej
Propolis, czyli inaczej kit pszczeli to mieszanina żywicy drzew i krzewów i wydzielin gruczołów pszczelich. Dowiedz się więcej na temat propolisu, poznaj jego właściwości i dowiedz się dlaczego warto go stosować!
Czytaj więcej
Miód manuka to najlepszy i najzdrowszy miód na świecie pochodzący z Nowej Zelandii. Pobierany jest on z herbacianych krzewów manuka. Ten niezwykły krzew kwitnie jedynie cztery tygodnie w roku i można go znaleźć na terenach Nowej Zelandii i wybrzeżach południowo-wschodniej Australii.
Czytaj więcej
Miód lawendowy uznawany jest za jeden z najlepszych i najchętniej kupowanych miodów nektarowych. Jego kwiatowy i delikatny aromat powodują, że uchodzi za prawdziwy rarytas. Należy jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy – miód lawendowy (czyli miód z lawendy) to zupełnie coś innego niż miód z lawendą.
Czytaj więcej

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenia na naszej stronie.