Miód mołdawski

Miody mołdawskie ze względu na swój niepowtarzalny aromat i smak cieszą się coraz większym powodzeniem.

Wśród aromatycznych miodów z Mołdawii możemy wyróżnić między innymi miody słonecznikowe, lawendowe, kolendrowe czy szałwiowe.

Miód mołdawski to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników miodu. Zachęcamy do zapoznania się z tymi niezwykłymi smakami!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

MIODY MOŁDAWSKIE – CHARAKTERYSTYKA

Miody mołdawskie charakteryzują się wyrazistym i niepowtarzalnym smakiem oraz bogatym, głębokim aromatem. Najpopularniejsze miody pochodzące z Mołdawii to:

  • Miód szałwiowy
  • Miód słonecznikowy
  • Miód lawendowy
  • Miód kolendrowy 

Miód mołdawski staje się coraz popularniejszym produktem i coraz więcej miłośników miodów sięga po mołdawskie smaki.

Miody mołdawskie to znakomite uzupełnienie codziennej diety. Są wyraziste i aromatyczne. Mołdawski miód słonecznikowy posiada przyjemny, lekko kwiatowy aromat. Jest znakomitym dodatkiem do napojów i deserów. Miód lawendowy to prawdziwy rarytas. Jego bardzo delikatny smak i aromat powodują, że jest uwielbiany zwłaszcza przez dzieci. Mołdawski miód lawendowy jest gęsty i znakomicie rozprowadza się na pieczywie.

Miody mołdawskie to także charakterny i wyrazisty miód kolendrowy. Jego ziołowy i lekko ostry aromat powodują, że miód kolendrowy nadaje potrawom niespotykanego smaku.

Mołdawski miód szałwiowy to prawdziwy hit wśród miodów! Charakteryzuje się specyficznym, lekko kwaskowym posmakiem z wyraźnie wyczuwalną nutką pikanterii. 

Miody mołdawskie to prawdziwe rarytasy wśród miodów. Cechuje je duża różnorodność smaków – od delikatnych i kwiatowych, takich jak miody lawendowe i słonecznikowe, po miody bardziej wyraziste i aromatyczne jak miód kolendrowy czy szałwiowy.

Miód mołdawski to produkt, który warto mieć w swojej spiżarni. Nadaje on wszelkim potrawom i napojom wyjątkowego i specyficznego aromatu.  Miody mołdawskie to doskonała alternatywa dla osób szukających nietuzinkowych oraz oryginalnych smaków.

MIODY MOŁDAWSKIE –WŁAŚCIWOŚCI

Miody mołdawskie to z całą pewnością miody o intensywnym smaku i aromacie. Posiadają także niezliczone, prozdrowotne właściwości. 

Miód mołdawski szałwiowy przynosi ulgę przy przeziębieniach i bólach gardła. Działa kojąco i antybakteryjnie. Z kolei pyszny mołdawski miód lawendowy łagodzi objawy bezsenności i ułatwia zasypianie. Dodatkowo niweluje uczucie stresu i napięcia. 

Mołdawski miód słonecznikowy znakomicie wpływa na układ pokarmowy – łagodzi stany zapalne i nie podrażnia. Wspomaga trawienie i regenerację błony śluzowej żołądka.  

MIODY MOŁDAWSKIE – GDZIE KUPIĆ?

Najlepsze i oryginalne miody mołdawskie znajdziecie w naszym sklepie internetowym 7 Miodowych Kontynentów. Polecamy sprawdzone i aromatyczne miody pochodzące z najlepszych pasiek.