Kosz dla Dziadków

85,00 zł
Cena nie uległa zmianie
info 7% rabatu na pierwsze zakupy i zapis do newslettera
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 350 zł

  Możliwość zwrotu

w ciągu 14 dni

  Płatności online

bezpieczne

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż!

Słodki kosz zawiera: 

- Miód akacjowy nektarowy 400g - wyróżnia się na tle innych miodów swoim niepowtarzalnym smakiem i wyjątkowymi właściwościami, a także jasnym, przejrzystym kolorem, który zachwyca wzrok i pobudza apetyt. Jego smak jest prawdziwym odkryciem dla podniebienia - delikatny i łagodny, z subtelnymi nutami słodyczy, które rozkoszują kubki smakowe. To prawdziwa symfonia smaków, która przenosi w krainę smakowej rozkoszy i doznań. Dołącz do grona miłośników naszego miodu akacjowego i poczuj prawdziwe bogactwo smaku i dobrodziejstwa natury. Daj się porwać fascynującym smakom, które ukrywają się w każdej kropli naszego miodu akacjowego.

WAGA: 400g

KOLOR: jasny, jasnożółty

SMAK: łagodny, delikatny

ZASTOSOWANIE: doskonały do lemoniady, deserów, dań na słodko

JAK PRZECHOWYWAĆ: suche, ciemne i chłodne miejsce

 - Miód rzepakowy nektarowy 400g - to łagodny miód o jasnożółtym kolorze, pochodzący z nektaru zbieranego z rozległych i majestatycznych pól rzepaku. Charakteryzuje się delikatną konsystencją, często bywa kremowy lub drobnoziarnisty. Jest bogatym źródłem naturalnych składników odżywczych, w tym fruktozy, glukozy, witamin oraz minerałów. Jego jasny kolor czyni go estetycznym dodatkiem do potraw, a łagodny smak jest szczególnie doceniany przez wielbicieli subtelnych i delikatnych smaków. Ze względu na swoje charakterystyczne cechy, miód rzepakowy cieszy się popularnością zarówno wśród smakoszy jak i fanów zdrowego żywienia. 

WAGA: 400g

KOLOR: jasny, jasnożółty

SMAK: łagodny, delikatny

ZASTOSOWANIE: doskonały do lemoniady, deserów, dań na słodko

JAK PRZECHOWYWAĆ: suche, ciemne i chłodne miejsce

 

Krystalizacja jest naturalnym procesem i nie powoduje zmian właściwości miodu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu - chronić przed słońcem.
Miód nie powinien być spożywany przez dzieci do 1. roku życia.

 

- DREWNIANY NABIERAK - nabierak do miodu to niezwykle efektowny i praktyczny przyrząd, którego nie może zabraknąć w domu każdej osoby kochającej miód.

- Pyłek pszczeli - to niezwykle cenny produkt, który zbierany przez pszczoły z różnego rodzaju kwiatów będzie doskonałym uzupełnieniem naszej codziennej diety.

 Co to jest?

 Pyłek kwiatowy ma postać  małych, drobnych kuleczek, które to pszczoły niosą do ula, by po dalszym przetrawieniu, stanowił pokarm młodych owadów. Każda z tych małych kuleczek składa się z ok. 100 tysięcy ziaren pyłków, w tym także roślin leczniczych, np. dziurawca, mniszka lekarskiego, dzikiej róży. U wlotu do ula pszczelarze zakładają rodzaj przeszkody, która sprawia, że część pyłku w niej pozostaje, dzięki czemu po zebraniu drogocennego produktu możemy się nim cieszyć. 

Kolor pyłku pszczelego zależy od rodzaju roślin - najczęściej spotykany jest żółty oraz jasnobrązowy. Działanie pyłku jako leku i środka kosmetycznego było znane w starożytnym Egipcie oraz Rzymie. Współczesne badania nad składem pyłku oraz jego medycznym wykorzystaniem prowadzone były w wielu ośrodkach europejskich. Wyniki badań wykazały, że zawiera on ponad 200 różnorodnych związków. Stanowi między innymi nieocenione źródło białka - stanowi ono od 20 do 40 proc.

Jak spożywać pyłek pszczeli? 

Pyłek pszczeli to produkt, który warto włączyć do codziennej diety.

Ile powinno się go spożywać dziennie? Profilaktyczna dawka pyłku dla osoby dorosłej wynosi 20g, co oznacza maksymalnie 4 łyżeczki produktu dziennie. Dzieciom w wieku 3-5 rekomenduje się 10g, 6-12 15g, a powyżej 12 lat - 20g.

Jak spożywać pyłek pszczeli? Zmielony pyłek można rozpuścić w wodzie (zastępczo wykorzystać można mleko i produkty mleczne, a także soki owocowe lub warzywne), jak i spożywać z produktami spożywczymi w proporcjach od 1:1 do 1:4.

 

Istnieje możliwość wyboru zawieszki: DLA BABCI/DLA DZIADKA/DLA DZIADKÓW/BEZ ZAWIESZKI 

Prosimy o informację, którą zawieszkę Państwo wybierają, w innym wypadku użyjemy takiej, jaka jest przedstawiona na zdjęciu produktu. 


Całość zapakowana w kosz i celofan. 

❤

W zależności od dostępności towaru i akcesoriów ozdobnych przedstawiony zestaw może różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu. Incydentalnie może zdarzyć się sytuacja, w której zabraknie nam jednego z elementów zestawu. Dokładamy jednak wszelkich starań, by spełnić  Państwa oczekiwania, dlatego dobieramy artykuł z takiej samej kategorii o podobnym smaku/czy zapachu/wyglądzie.  Tego typu sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, jednak z szacunku do Państwa informujemy, iż mogą się one wydarzyć i zastrzegamy sobie do nich prawo.