miód wielokwiatowy 6 x 1,2 kg

187,20 zł

(26,00 zł kg)

Cena nie uległa zmianie
info 7% rabatu na pierwsze zakupy i zapis do newslettera
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 350 zł

  Możliwość zwrotu

w ciągu 14 dni

  Płatności online

bezpieczne

Miód wielokwiatowy to wyjątkowy produkt, który zachwyci swoim smakiem i aromatem każdego smakosza. Ten naturalny słodki nektar powstaje z nektaru wielu kwiatów, co sprawia, że każda słoiczek ma unikalny smak, w zależności od pochodzenia miodu.

Miód wielokwiatowy to idealny dodatek do kanapek, naleśników, a także do słodzenia herbaty czy kawy. Dzięki swojej naturalnej słodyczy i bogactwu smaku, zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Ponadto, miód wielokwiatowy to nie tylko doskonały smak, ale także tradycyjne i naturalne źródło słodkości. Jeśli szukasz alternatywy dla rafinowanego cukru, to miód wielokwiatowy będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Postaw na naturalność i wybierz miód wielokwiatowy - jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny w smaku!

Miód dostępny jest w opakowaniach zbiorczych, minimalna ilość przy jednorazowym zakupie to jedno opakowanie 6 sztuk (następnie wielokrotność 6 sztuk).

Dystrybutor: Corpo sp. z o.o. sp.k., ul. Karolewska 1, 90-560 Łódź

Miód ulega naturalnemu procesowi krystalizacji – zdjęcie może nie oddawać faktycznego stopnia jego skrystalizowania.

Mega paczka 6 x 1,2 kg 

Wielopak stanowi opakowanie zbiorcze, bez możliwości sprzedaży pojedynczych przedmiotów wchodzących w jego skład, z przeznaczeniem dla finalnego odbiorcy jedynie w formie kompletnego, prawidłowo zapakowanego wielopaku.

Opis

Kraj pochodzenia
Polska

Z tej samej kategorii