miód lipowy 6 x 1,2 kg

252,00 zł

(35,00 zł kg)

Cena nie uległa zmianie
info 7% rabatu na pierwsze zakupy i zapis do newslettera
Ilość

  Darmowa dostawa

już od 350 zł

  Możliwość zwrotu

w ciągu 14 dni

  Płatności online

bezpieczne

Miód lipowy to wyjątkowy produkt, który charakteryzuje się delikatnym, słodkim smakiem oraz intensywnym, kwiatowym aromatem. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, jest jednym z najpopularniejszych miodów w Polsce i na świecie.

Miód lipowy charakteryzuje się jasnym kolorem i delikatną konsystencją, co czyni go doskonałym do dodawania do herbaty lub kawy, jako naturalny słodzik. Może być również stosowany jako składnik w wielu przepisach kulinarnych, gdzie dodaje niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Ze względu na swój subtelny smak i aromat, miód lipowy jest szczególnie polecany dla dzieci oraz osób, które nie przepadają za intensywnym smakiem miodu.

Miód dostępny jest w opakowaniach zbiorczych, minimalna ilość przy jednorazowym zakupie to jedno opakowanie 6 sztuk (następnie wielokrotność 6 sztuk).

Dystrybutor: Corpo sp. z o.o. sp.k., ul. Karolewska 1, 90-560 Łódź

Miód ulega naturalnemu procesowi krystalizacji – zdjęcie może nie oddawać faktycznego stopnia jego skrystalizowania.

Mega paczka 6 x 1,2 kg 

Wielopak stanowi opakowanie zbiorcze, bez możliwości sprzedaży pojedynczych przedmiotów wchodzących w jego skład, z przeznaczeniem dla finalnego odbiorcy jedynie w formie kompletnego, prawidłowo zapakowanego wielopaku.

Opis

Kraj pochodzenia
Polska

Z tej samej kategorii

miód wielokwiatowy  6 x 1,2 kg
Szybki podgląd

miód wielokwiatowy 6 x 1,2 kg

187,20 zł
Dostępnych: 18 szt.

Miód wielokwiatowy to wyjątkowy produkt, który zachwyci swoim smakiem i aromatem każdego smakosza. Ten naturalny słodki nektar powstaje z nektaru wielu kwiatów, co sprawia, że każda słoiczek ma unikalny smak, w zależności od pochodzenia miodu.