Producenci
O nas


Klub "Miodowe Kontynenty" powstał z myślą o osobach które jak my cenią miód za jego niezwykły smak i liczne właściwości zdrowotne. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku oraz trafić do jeszcze większej liczby zadowolonych klientów z czasem postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę  o produkty z miodem Manuka (kosmetyki, suplementy diety),dyfuzory propolisowe i ultradźwiękowe jak również inne produkty apikultury.

Niezwykłe zróżnicowanie kontynentów zarówno pod kątem przyrodniczym jaki i klimatycznym dostarcza nam nowych miodowych doznań smakowych, Miód Manuka UMF dzięki swoim wyjątkowym właściwościom wspomaga nasz organizm w walce z infekcjami , natomiast kosmetyki z miodem Manuka oraz dyfuzory idealnie stworzą nam domowe SPA.

Zatem... gorąco zachęcamy do włączenia miodu do codziennej diety, jak również stosowania produktów pszczelich jako naturalnych suplementów diety zarówno zapobiegawczo jak i pomocniczo w przypadku problemów zdrowotnych.  W naszym serwisie polecamy również lekturę  artykułów  gdzie dzielimy się informacjami  z miodowego świata.Nasi klienci są dla nas inspiracją, a ich potrzeby naszym wyzwaniem.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl