Producenci
Koszty dostawy

Dostawa towarów w naszym sklepie jest darmowa, jeśli złożysz zamówienie o wartości przekraczającej 200,- zł, bez względu na ilość zamówionych produktów, sposób dostawy czy rodzaj płatności za wyjątkiem płatności za pobraniem wtedy dopłata wynosi 3 zł W pozostałych przypadkach opłata jest zależna od wybranej, omówionej poniżej, opcji dostawy:

  • odbiór osobisty

Zamówiony towar doręczony jest na zlecenie firmie aPaczka za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL:

  • zamówienie przesłane kurierem można opłacić gotówką przy odbiorze (sposób płatności "za pobraniem") lub przed jej wysłaniem - przelewem tradycyjnym bądź poprzez system Dotpay
  • w przypadku wysyłki za pobraniem wszystkie zamówienia złożone do godz. 12.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia. 
  • w przypadku wyboru płatności przedpłata na konto wysyłki realizowane po odnotowaniu wpłaty na konto (wpłata do godz. 12 – przesyłki realizowane tego samego dnia, wpłata po godz. 12 przesyłki realizowane następnego dnia roboczego).
  • kurierzy doręczają przesyłki od 8 do 17 - zatem najbezpieczniej jako adres dostawy przesyłki podać miejsce, w którym spędza się największą część dnia - może to być miejsce pracy (koniecznie wpisujemy wtedy nazwę firmy!)
  • przesyłki doręczane są następnego dnia roboczego od daty wysłania
  • o nadaniu przesyłki poinformujemy mailowo
  • w przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem doręczenia przesyłki, podejmie ponowną próbę doręczenia paczki następnego dnia roboczego jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki - prosimy o kontakt z firmą kurierską. Odpowiedni numer telefonu można znaleźć na stronie http://www.dhl.com.pl/pl.html  Zgodnie z polityką firmy kurierskiej kurierzy dostarczający przesyłkę nie mają w obowiązku kontaktować się z klientem pod numerem telefonu kontaktowego podanego w formularzu zamówienia w celu umówienia godziny dostarczenia przesyłki.
  • prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przed jej odebraniem od kuriera - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia trzeba koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze, jeśli zawartość jest uszkodzona - należy spisać protokół szkody. Nie odpowiadamy za skutki odebrania od kuriera uszkodzonej przesyłki. 

koszt przesyłki kurierskiej do 30 kg kg to 14,00 zł 

koszt przesyłki za pobraniem do 30 kg to 17,00 zł

 
Zamówienia realizujemy również poprzez paczkomaty InPost.  
 
koszt przesyłki do paczkomatu do 25 kg to 7,99 zł
koszt przesyłki za pobraniem do paczkomatu  do 25 kg to 11,49
 

 

Odbiór osobisty


Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. Towary zamawia się jak dotychczas - na stronie internetowej. By odebrać zamówione produkty w siedzibie firmy w Łodzi należy w koszyku wybrać jako sposób dostawy opcję "odbiór osobisty".
Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na email informujący, iż produkty są przygotowane do odbioru. Po otrzymaniu takiej wiadomości można się udać po odbiór swojego zamówienia do wybranego punktu odbioru.

 

Odbiór osobisty - adres:

7 Miodowych Kontynentów
Biuro handlowe/hurtownia
ul. Zielona 25
90-602 Łódź
tel. 514-264-686
Poniedziałek - Piątek 8.30-18.00
Sobota 9.00-14.00

Jeśli wyrażą Państwo taką chęć, zamówiony towar można odebrać w naszym sklepie firmowym Miodowe Kontynenty ul. Zielona 25 w Łodzi. Prosimy jednak wcześniej nas o tym poinformować.


Uwaga! Zamówienie oczekuje na odbiór przez 7 dni od daty poinformowania o możliwości odbioru. Po 7 dniach zostaje automatycznie anulowane, a produkty zwrócone do magazynu centralnego.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl