Producenci
Bezpieczeństwo

miodowekontynenty.pl bardzo starannie dobiera swoich partnerów biznesowych i równie starannie weryfikuje zamieszczanie w miodowekontynenty.pl linki do innych stron internetowych. miodowekontynenty.pl nie odpowiada jednak za standard i politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli, operatorów czy administratorów tych stron. Dlatego zalecamy weryfikację każdego z naszych partnerów w zakresie własnym i samodzielne podjęcie decyzji, czy chcesz powierzyć im Twoje dane osobowe.

Udostępnianie Twoich danych osobowych

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje administratorowi udostępnienie zebranych danych organom państwowym, miodowekontynenty.pl dane takie udostępni. Za wyjątkiem tych sytuacji, Twoje dane osobowe będą ujawnianie wyłącznie w zakresie, celu i podmiotom wymienionym w niniejszej polityce prywatności.


Kontakt

miodowekontynenty.pl kontaktuje się z Tobą korzystając z podanego e-maila, a tylko w szczególnych sytuacjach korzystamy z podanego przez Ciebie numeru telefonu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zachęcamy do kontaktu:

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych, o ile nie możesz lub nie chcesz zrobić tego samodzielnie, prosimy o kontakt:

 

W powyższych sprawach można również korespondować z nami pod adresem:

 

Corpo Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Karolewska 1
90-560 Łódź


Wysyłka

Wszystkie nasze towary są sprawdzane przed spakowaniem, staramy wykluczyć wszelkie braki i wady przed wprowadzeniem towaru do obrotu. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem Xpress Couriers należy jednak pamiętać aby towar rozpakować w obecności kuriera i w razie uszkodzenia sporządzić protokół szkody. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon lub faktura i towary wymienione w dokumentach powinny znajdować się w paczce. Jeśli są jakiekolwiek niezgodności zaleca się niezwłocznie nas o tym poinformować w ciągu 24 godzin od momentu doręczenia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl